Kategorie blogów

Kategorie blogów

Wysokiej klasy drukarki etykiet i materiały eksploatacyjne to sposób na etykiety wyróżniające się trwałością i niezawodną jakością. W ofercie sklepu internetowego drukarkietykiet24.pl dostępne są profesjonalne urządzenia oraz etykiety do drukarek, taśmy i oprogramowanie. Prowadzący działalność w Kielcach i całej Polsce instalatorzy, firmy z branży produkcyjnej, automotive, firmy zajmujące się prefabrykacją szaf, laboratoria, przychodnie medyczne, automatycy i elektrycy oraz klienci z wielu innych branż, znajdą w naszym asortymencie m.in. drukarki przenośne i typu desktop, etykiety termokurczliwe czy taśmy polipropylenowe. Dbając o optymalny komfort naszych klientów zapewniamy profesjonalne doradztwo, a także oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu korzystania z drukarek. 

Profesjonalne drukarki i etykiety, czyli gwarancja trwałości

Asortyment naszego sklepu online tworzą drukarki etykiet, etykiety termotransferowe oraz inne produkty renomowanej marki BRADY. Klienci z Kielc znajdą w ofercie:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termokurczliwe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • kłódki Lockout Tagout.

Oferowane drukarki biurowe pozwalają uzyskać wysokiej jakości produkt końcowy, a także sprzyjają oszczędności czasu oraz pieniędzy. Nadruk na taśmy i etykiety do drukarki nanoszą termotransferowo, czyli metodą zgrzewania, pozwalającą uzyskać wysoką trwałość nadruku oraz odporność m.in. na działanie czynników zewnętrznych czy olejów. Dodatkowo, posiadają automatyczną kalibrację, co oznacza brak zmarnowanych etykiet.

Uniwersalne przenośne drukarki etykiet

Drukarka etykiet przenośna, jaką znajdziesz w ofercie drukarkietykiet24.pl to urządzenie ułatwiające codzienną pracę w wielu branżach. Pozwala drukować wysokiej jakości etykiety - trwałe, odporne na działanie wielu czynników, z wyraźnym nadrukiem. Dzięki szerokiej funkcjonalności tego typu urządzeń, możliwe jest przygotowywanie etykiet w różnych formatach, często także przystosowanych do specyfiki danej branży. Przenośne drukarki etykiet są niezawodne w pracy mobilnej (np. elektrycy, monterzy), ale doskonale sprawdzają się także w biurach, aptekach, laboratoriach oraz w wielu innych miejscach, w których nie ma konieczności drukowania etykiet na skalę przemysłową.

Kompleksowa obsługa klientów z Kielc i całej Polski

Tuż obok szerokiego asortymentu produktów oraz pomocy w wyborze rozwiązań przystosowanych potrzeb branży, naszym klientom z Kielc i całej Polski zapewniamy także szybką wysyłkę zamówionych produktów oraz kompleksowe wsparcie posprzedażowe. Służymy pomocą w zakresie obsługi technicznej oraz serwisowania urządzeń. Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie całego kraju!