Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Wysokiej klasy drukarki etykiet i etykiety do drukarek? Sklep internetowy drukarkietykiet24.pl przygotował ofertę profesjonalnych produktów renomowanej marki BRADY. W naszym asortymencie dostępne są drukarki przenośne oraz typu desktop, różnego rodzaju taśmy, etykiety termokurczliwe, a także oprogramowanie. Realizujemy zamówienia firm produkcyjnych, producentów elektroniki, firm zajmujących się prefabrykacją szaf, instalatorów, uniwersytetów oraz wielu innych klientów z Wrocławia, jak i z całej Polski. Zapewniamy dostęp do szerokiej oferty produktów, a także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru rozwiązań przystosowanych do potrzeb klientów oraz bezpłatne szkolenia z zakresu korzystania z oferowanych drukarek etykiet. Poznaj kompleksowe rozwiązania dla firm.

Drukarki etykiet i wiele innych produktów od drukarkietykiet24.pl

Produkty odpowiednio przystosowane do specyfiki branży zapewniają efektywne użytkowanie. Dlatego, w naszym asortymencie, klienci z Łodzi znajdą różnego rodzaju drukarki biurowe, etykiety termokurczliwe czy taśmy o różnym przeznaczeniu. Oferujemy:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB, EPREP, etykiety temperaturowe,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Drukarki etykiet dostępne w naszym asortymencie wykorzystują technikę termotransferu - nanoszą nadruk metodą zgrzewania, zapewniającą wysoką jakość oraz trwałość nadruku. Dzięki temu, etykiety do drukarek posiadają wyrazisty nadruk, odporny m.in. na warunki zewnętrzne, działanie smarów, olejów czy wysokich i niskich temperatur, zachowując swoją jakość niezależnie od intensywności eksploatacji.

Drukarka etykiet przenośna - sprawdzone rozwiązanie w drukowaniu etykiet

Oferujemy rozwiązania przystosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Drukarka etykiet przenośna to urządzenie niezawodne w pracy mobilnej, a także w firmach, gdzie etykiety drukowane są na niewielką skalę. Małe gabaryty urządzeń, trwała konstrukcja, szeroka funkcjonalność i łatwość w obsłudze sprawiają, że przenośne drukarki etykiet to praktyczne rozwiązanie w pracy elektroinstalatorów czy monterów, które okazuje się przydatne także w sklepach, aptekach i wielu innych miejscach. Drukarki etykiet przenośne pozwalają w szybki sposób projektować oraz drukować etykiety na różnego rodzaju materiałach, niezmiennie cechujące się wyrazistym i trwałym nadrukiem.

Atrakcyjna oferta dla klientów z Wrocławia i nie tylko

W drukarkietykiet24.pl oferujemy naszym klientom rozwiązania przystosowane do ich oczekiwań. Realizujemy indywidualne zamówienia, zapewniamy szybką dostawę zamówionych produktów, profesjonalne wsparcie serwisowe oraz obsługę techniczną. Zachęcamy do kontaktu.

Działamy na terenie całego kraju!