Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Poszukujesz urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych, które umożliwią drukowanie wysokiej jakości etykiet? Drukarki etykiet oraz etykiety do drukarek renomowanej marki BRADY to profesjonalne rozwiązania dla firm, specjalizujących się w różnorodnych branżach. Klientom z Gdańska, którzy prowadzą firmy produkcyjne, pracują w branży automotive, elektrykom, uniwersytetom, a także wielu innym klientom, oferujemy m.in. drukarki przenośne i typu desktop, etykiety termokurczliwe, różnego rodzaju taśmy oraz oprogramowanie. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w doborze rozwiązań w pełni przystosowanych do potrzeb, a także prowadzimy bezpłatne szkolenia z zakresu korzystania z drukarek. Sprawdź asortyment, jaki przygotowaliśmy dla Twojej firmy.

Drukarki etykiet, taśmy i inne sprawdzone rozwiązania od drukarkietykiet24.pl

Drukarki biurowe, etykiety termokurczliwe czy taśmy, jakie klienci z Gdańska znajdą w naszym asortymencie to zróżnicowane produkty, przystosowane do szerokiego zastosowania. Sklep internetowy drukarkietykiet24.pl oferuje:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termokurczliwe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, flagi na przewody, oznaczniki kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki termotransferowe,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Drukarki etykiet to urządzenia, które nanoszą nadruk termotransferowo. Dzięki temu, etykiety do drukarek zostają precyzyjnie pokryte wyrazistym nadrukiem, trwałym, odpornym na działanie m.in. olejów czy czynników atmosferycznych.

Drukarka etykiet przenośna - wygodny sposób na etykiety

Oferujemy rozwiązania, które sprawdzają się zarówno w pracy mobilnej, jak i we wszystkich firmach, gdzie występuje zapotrzebowanie na etykiety w umiarkowanym nakładzie. Drukarka etykiet przenośna to urządzenie będące połączeniem funkcjonalności, wygody użytkowania i małych gabarytów. Dzięki temu zapewnia wygodę podczas pracy w każdych warunkach, jednocześnie umożliwiając przygotowywanie różnorodnych etykiet, cechujących się niezawodną jakością. Przenośne drukarki etykiet z powodzeniem wykorzystywane są przez elektryków, monterów, a także przez apteki, sklepy, centra ogrodnicze i wiele innych firm. Z myślą o specyfice pracy w różnorodnych branżach oferujemy drukarki etykiet przenośne umożliwiające wydruk etykiet o zróżnicowanych parametrach.

Kompleksowa obsługa klientów z Gdańska i nie tylko

Naszym klientom z Gdańska i całej Polski oferujemy niezawodne rozwiązania. Tuż obok szerokiego asortymentu, zapewniamy realizację indywidualnych zamówień, szybką wysyłkę zamówionych produktów, a także kompleksową obsługę posprzedażową. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie całego kraju!