Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Kompatybilna drukarka

Kompatybilna drukarka

Typ materiału

Typ materiału

Kolor

Kolor

Rozmiar - szerokość [mm]

Rozmiar - szerokość [mm]

Aplikacje

Aplikacje

Przemysł

Przemysł

Pasująca kalka

Pasująca kalka

Rozmiar - wysokość [mm]

Rozmiar - wysokość [mm]

Grupa materiałowa

Grupa materiałowa

Ilość w opak.

Ilość w opak.

Nr materiału

Nr materiału

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 26 667,00 zł

Kompatybilność z drukarką

Kompatybilność z drukarką

Rozmiar – długość [metr]

Rozmiar – długość [metr]

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Taśmy do drukarek

Taśmy do drukarek to niezbędne materiały eksploatacyjne do pracy z drukarką etykiet. Najczęściej użytkowane są w firmach związanych z handlem i przemysłem. Taśma do drukarki to materiał ciągły, na który nanoszony jest nadruk termotransferowo poprzez głowicę drukarki.

Filtry aktywne

Taśmy do drukarek etykiet wysokiej jakości

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, posiadamy w asortymencie wysokiej jakości taśmy do drukarek etykiet. W zależności od zapotrzebowania do wyboru są różne typy taśm, takie jak np. taśmy nylonowe, winylowe, poliestrowe, samolaminujące, polipropylenowe oraz koszulki termokurczliwe. Taśmy do drukarek w naszym sklepie internetowym wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale również wydajność. Znajdą zastosowanie zarówno w procesie szybkiego oznaczania kabli oraz przewodów, jak i przy znakowaniu towarów. Taśmy do drukarek wyróżniają się korzystnymi cenami. Oferujemy pomoc specjalistów, którzy doradzą, jaką taśmę do drukarek wybrać. Dostępne mamy nie tylko taśmy, ale również cały sprzęt oraz oprogramowanie.

Taśmy do drukarek — zastosowanie

Taśmy do drukarek etykiet mają zastosowanie w bardzo wielu branżach m.in.:

  • w przemyśle do oznaczania produktów, prefabrykatów czy substancji niebezpiecznych odpowiednimi opisami,
  • w produkcji, np. do oznaczania partii lub serii wyprodukowanych towarów,
  • w handlu do oznaczania towarów cenami lub kodami kreskowymi.

Taśmy do drukarek używane w poszczególnych branżach różnią się rozmiarami, materiałami, z których są wykonane, kolorem lub wyglądem. Są na przykład etykiety dla branży farmaceutycznej, służby zdrowia czy kosmetycznej. 

Zastosowanie wykonanych przy pomocy taśm do drukarek etykiet może być jeszcze szersze. Oprócz funkcji informacyjnych i identyfikacyjnych mogą także mieć charakter reklamowy, przyciągając uwagę przyszłych klientów. 

Wysokiej jakości taśmy do drukarek etykiet od BRADY Polska

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, posiadamy w asortymencie wysokiej jakości taśmy do drukarek etykiet. W zależności od zapotrzebowania do wyboru są różne typy taśm, m.in. takie jak:

  • nylonowe,
  • winylowe,
  • poliestrowe,
  • samolaminujące,
  • polipropylenowe
  • koszulki termokurczliwe.

Taśmy do drukarek w naszym sklepie internetowym wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale również wydajność. Znajdą zastosowanie zarówno w procesie szybkiego oznaczania kabli oraz przewodów, jak i przy znakowaniu towarów. Taśmy do drukarek wyróżniają się korzystnymi cenami. Oferujemy pomoc specjalistów, którzy doradzą, jaką taśmę do drukarek wybrać. Dostępne mamy nie tylko taśmy, ale również cały sprzęt oraz oprogramowanie. Działamy na terenie całego kraju.