Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 455,00 zł - 10 684,00 zł

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Materiały do drukarek BBP35 - BBP37

Taśmy do drukarek Brady BBP35/37 przeznaczone są do identyfikacji ogólnej, a także do zastosowań specjalnych. Dzięki możliwości wyboru taśm o różnych rozmiarach, kolorze, czy wykończeniu, z łatwością wybierzesz etykiety do drukarek Brady BBP35/37 odpowiednio przystosowane do danej aplikacji. Poszczególne taśmy do drukarek wykonane są także z różnych materiałów. W ofercie znajdziesz etykiety z metalizowanego poliestru, podniesione etykiety profilowe, podniesione etykiety profilowe ciągłe, czy ciągłe taśmy winylowe.

Filtry aktywne

Niezawodne taśmy do drukarek Brady BBP35/37

Postaw na niezawodne rozwiązania - wytrzymałe taśmy do drukarek Brady BBP37/35. Ich właściwości sprawią, że poszczególne produkty zapewniają trwałość klejenia nawet do 10 lat w warunkach zewnętrznych. Wysoka niezawodność powoduje, że etykiety do drukarek Brady BBP37/35 są rozwiązaniem często stosowanym między innymi w przemyśle elektrycznym, identyfikacji obiektów i bezpieczeństwa, a także w identyfikacji ogólnej.

Wykorzystując taśmy do drukarek oferowane przez Brady Polska, przygotujesz system identyfikacji, który będzie służył przez lata. Zarówno dzięki wysokiej wytrzymałości kleju, jak i trwałości nadruku, który jest odporny na działanie różnego rodzaje substancji.

Zastanawiasz się, jakie taśmy wybrać do swojej drukarki etykiet? Zapraszamy do kontaktu, zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich etykiet do drukarek Brady BBP35/37.