Filtruj według

Typ materiału

Typ materiału

Kolor

Kolor

Rozmiar - szerokość [mm]

Rozmiar - szerokość [mm]

Aplikacje

Aplikacje

Ilość w opak.

Ilość w opak.

Nr materiału

Nr materiału

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 136,00 zł - 3 691,00 zł

Rozmiar – długość [metr]

Rozmiar – długość [metr]

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Taśmy winylowe

Taśmy winylowe do drukarek spełniają wszystkie wymagania związane z drukowaniem etykiet. Zostały wyprodukowane z myślą o pracy w trudnych warunkach. Taśmy winylowe umożliwiają szybkie i łatwe oznaczanie kabli lub przewodów oraz znakowanie produktów. Wykonane są z winylu, odpornego na ścieranie, chemikalia, zmiany temperatur oraz różnego rodzaju zanieczyszczenia. Dzięki mocnej warstwie klejącej, taśmy mogą być przylepiane do różnych powierzchni, w tym nierównych lub chropowatych.

Filtry aktywne

Taśmy winylowe do drukarek — wydajny produkt o szerokim zastosowaniu

Taśma winylowa to idealny produkt dla firm drukujących opisy na produkty, oznaczenia, etykiety, opisy na segregatory, teczki z dokumentami itp. Wyróżnia je duża trwałość i niezawodność, dlatego są chętnie stosowane zarówno w biurach, jak i zakładach produkcyjnych. 

Winylowe taśmy do drukarek mają wiele zalet. Po pierwsze są odporne na działanie wielu szkodliwych czynników, takich jak: promieniowanie UV, substancje chemiczne czy wilgoć. Wiąże się z tym ich kolejna zaleta — trwałość wykonanych na nich nadruków, która pozwala na ich szerokie zastosowanie. Wreszcie taśmy winylowe są bardzo wydajne, umożliwiając stworzenie na nich wielu wydruków, a ich cena jest bardzo korzystna. 

Doskonale sprawdzają się w drukarkach do etykiet, w tym także przenośnych drukarkach etykietW szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne mamy m.in. taśmy winylowe czarne, żółte i czerwone. Znajdą zastosowanie zarówno przy oznakowaniu dróg i miejsc, instalacji elektrycznych, jak i w pracach lakierniczych lub malarskich. Taśmy winylowe producenta Brady w naszym sklepie można kupić w atrakcyjnych cenach. W razie wątpliwości, jaką taśmę wybrać, warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów. W naszym sklepie dostępne są również inne taśmy do drukarek, np. taśmy poliestrowe oraz sprzęt z oprogramowaniem.

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne mamy m.in. taśmy winylowe czarne, żółte i czerwone. Znajdą zastosowanie zarówno przy oznakowaniu dróg i miejsc, instalacji elektrycznych, jak i w pracach lakierniczych lub malarskich. Taśmy winylowe z naszej oferty można kupić w atrakcyjnych cenach. W razie wątpliwości, jaką taśmę wybrać, można skorzystać z pomocy naszych specjalistów. W naszym sklepie dostępne są również inne taśmy do drukarek oraz sprzęt z oprogramowaniem.

Sprawdź również: