Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Oznakowania ogólne

Nasz sklep internetowy oferuje etykiety do drukarek wielu rodzajów. Znajdują one zastosowania do oznakowań ogólnych w różnych branżach, między innymi odzieżowej, kosmetycznej, jubilerskiej, energetycznej czy przemysłu ciężkiego. Produkty te wyróżniają się wysoką jakością i trwałością, dzięki czemu masz pewność, że dokonane oznakowanie przetrwa przez długi czas i spełni swoją funkcję. Etykiety samoprzylepne do drukarek są odporne na poddawanie działaniu niekorzystnych warunków pogodowych oraz uszkodzenia spowodowanie działaniem różnych środków, np. smaru czy oleju.

Filtry aktywne

Etykiety do drukarek — rodzaje

Etykiety z naszego asortymentu nadają się do pracy w różnymi urządzeniami. W zależności od potrzeb odbiorców oferujemy:

 • etykiety do drukarek kodów kreskowych,

 • etykiety do drukarek termotransferowych,

 • etykiety do drukarek laboratoryjnych,

 • etykiety do drukarek dataMatrix.

Produkty marki Brady są wykonane z wysokiej jakości materiałów, np. poliamidu, pianki polietylenowa, laminowanego poliestru czy materiału winylowego. Dzięki temu gwarantują doskonała jakość nie tylko samego zadruku, ale i pod względem przyczepności do powierzchni, na których są umieszczane. Są wytrzymałe na mechaniczne ścieranie i odklejanie pod wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych.

Etykiety do drukarek występują w naszej ofercie w różnych kształtach, formatach, kolorach czy rodzajach. Możemy zaproponować między innymi: grawerowane wymienne etykiety EPREP, etykiety termokurczliwe oraz całą gamę innych etykiet samoprzylepnych. Nadają się one do pracy z różnymi typami drukarek, takimi jak przenośne drukarki do etykiet czy stacjonarne drukarki do etykiet. Artykuły marki Brady znajdują bardzo wiele zastosowań między innymi do: znakowania towarów cenami i kodami kreskowymi czy oznaczania przesyłek.

Etykiety do drukarek i pozostała oferta BRADY Polska

Posiadamy rozbudowaną ofertę produktową, która pozwala na kompleksowe wyposażenie firm w niezbędne materiały do różnego rodzaju oznakowań. Oprócz etykiet do drukarki znajdziesz u nas między innymi flagi, strzałki, taśmy, koszulki termokurczliwe i inne artykuły do drukarek ermotransferowych. Oferujemy również same drukarki do etykiet. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!