Filtruj według

Typ materiału

Typ materiału

Kolor

Kolor

Ilość w opak.

Ilość w opak.

Nr materiału

Nr materiału

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 26 667,00 zł

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Oznaczenia przewodów i kabli

Szukasz niezawodnego sposobu ułatwiającego identyfikację poszczególnych kabli elektrycznych? Polecamy profesjonalne oznaczenia kabli i przewodów od BRADY. Etykiety na kable i przewody renomowanej marki wyróżniają się nieprzeciętną wytrzymałością. Są odporne między innymi na różnego rodzaju oleje czy smary, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się nawet w trudnych warunkach przemysłowych. Podwyższona wytrzymałość sprawia, że oznaczenia kabli elektrycznych i przewodów BRADY znajdują zastosowanie w wielu branżach

W ofercie sklepu internetowego drukarkietykiet24.pl znajdziesz różnorodne oznaczenia przewodów elektrycznych oraz kabli: oznaczniki różnego rodzaju, koszulki termokurczliwe, etykiety do kabli wykonane z różnych materiałów, etykiety na kable samolaminujące, sztywne wkładki. Zastanawiasz się, jakie oznaczenia przewodów i kabli wybrać? Skontaktuj się z nami - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie w zakresie znakowania kabli, dostosowane do wymagań Twojej branży.

Filtry aktywne

Dlaczego warto zadbać o odpowiednie oznaczenie kabli i przewodów elektrycznych?

Zarówno w biurach, jak i w domach, w zaawansowanych serwerowniach czy warsztatach - niemal w każdym miejscu znajdują się instalacje elektryczne. Wszędzie tam oznaczenia przewodów i kabli:

  • sprawiają, że możliwe staje się ich uporządkowanie,
  • pozwalają z łatwością odnaleźć te właściwe w gąszczu innych.

Oznaczenia kabli i przewodów elektrycznych to praktyczne rozwiązanie, wpływające zarówno na estetykę okablowania, jak i na oszczędność czasu oraz większą efektywność pracy. Wybierając etykiety na kable i przewody dostępne w różnych kolorach oraz przeznaczone do dowolnego zadruku na drukarkach do etykiet, możesz tworzyć indywidualne systemy szybkiej identyfikacji. Oznaczenia przewodów elektrycznych i kabli pozwalają także uniknąć ryzyka odłączenia niewłaściwego kabla, co może nieść za sobą nawet uciążliwe konsekwencje.

Etykiety na kable i przewody - rozwiązanie pełne korzyści

Oznaczenia kabli elektrycznych i przewodów to trwałe, funkcjonalne i opłacalne rozwiązanie. Wybierając etykiety na kable i przewody wraz z termotransferową drukarką etykiet, możesz przygotowywać różnego rodzaju oznaczenia pokryte trwałym, wyrazistym nadrukiem, odpornym na ścieranie i blaknięcie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oznaczeń oraz niezawodnych drukarek do etykiet marki BRADY - z nami wybierzesz optymalne rozwiązania, sprzyjające wygodnej i efektywnej pracy.