Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Grupa materiałowa

Grupa materiałowa

Ilość w opak.

Ilość w opak.

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 591,00 zł - 7 245,00 zł

Kompatybilność z drukarką

Kompatybilność z drukarką

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Przenośne drukarki etykiet

Oferujemy przenośne drukarki etykiet samoprzylepnych renomowanej marki BRADY. To funkcjonalne i nowoczesne urządzenia, które zapewniają szybkie i łatwe drukowanie trwałych i czytelnych etykiet, kodów kreskowych. W naszej ofercie znajdują się drukarki etykiet bezprzewodowe, które umożliwiają intuicyjne projektowanie etykiet w różnych kolorach, wzorach, kształtach i wymiarach. Polecamy również drukarkę dwugłowicową do drukowania obustronnego. Sprawdź jakie drukarki do etykiet ma nasz sklep internetowy bradypolska.pl.

Filtry aktywne

Przenośne drukarki etykiet — zastosowanie

Drukarki przenośne to urządzenia stosowane na szeroką skalę. Są niezbędne do szybkiego drukowania m.in. paragonów, kodów kreskowych, etykiet czy biletów, dlatego chętnie zaopatrują się w nie sklepy, magazyny, hurtownie, muzea i inne obiekty handlowe i użyteczności publicznej. Dzięki nim pracownicy sklepowi lub magazynowi mogą od razu oznaczać towar na miejscu po jego przyjęciu, bez konieczności drukowania etykiet w biurze i powrotu z nimi do miejsca składowania produktów. Mała drukarka przenośna daje lepszą organizację i oszczędność czasu pracy.

Przenośne drukarki etykiet są bardzo przydatne również podczas sprzedaży. Służą głównie do szybkiego wydruku paragonów, co jest bardzo wygodne np. na targowiskach, biletowanych imprezach plenerowych, pokazach, eventach czy płatnych parkingach miejskich. Drukarki etykiet bezprzewodowe dają również możliwość korzystania z nich pracownikom, którzy pracując w terenie, nie mogą używać stacjonarnych urządzeń, np. kurierom, pracownikom gazowni lub elektrowni itp. 

Drukarki przenośne w ofercie BRADY Polska

Sprzęt marki BRADY ma bardzo szerokie zastosowanie. W naszym sklepie internetowym dostępne są między innymi przenośne drukarki etykiet kolorowych dla elektryków i instalatorów, umożliwiające łatwe znakowanie przewodów, tablic rozdzielczych czy gniazd. Dzięki solidnej obudowie z gumowymi elementami urządzenia te wyróżniają się dużą wytrzymałością i odpornością na upadki. Przenośna drukarka etykiet BRADY sprawdza się nawet w trudnych warunkach przemysłowych. 

Jeśli nie wiesz, jaką drukarkę przenośną do kodów kreskowych lub etykiet wybrać, skontaktuj się z nami. Służymy specjalistycznym doradztwem technicznym, dzięki któremu wybrane urządzenie usprawni działanie Twojej firmy. Działamy na terenie całej Polski!

 Tu znajdziesz zestawienie drukarek Brady --->