Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Poszukujesz niezawodnych rozwiązań z zakresu drukowania etykiet? W drukarkietykiet24.pl znajdziesz wysokiej klasy drukarki etykiet, taśmy i etykiety do drukarek oraz oprogramowanie. Oferujemy produkty renomowanej marki BRADY, wykorzystywane w różnorodnych branżach. Drukarki przenośne lub typu desktop, etykiety termokurczliwe, taśmy samolaminujące, oznaczniki bezhalogenowe, jak i pozostałe produkty znajdują zastosowanie m.in. w branży produkcyjnej, automotive, w laboratoriach, uniwersytetach czy przychodniach medycznych. Realizujemy zamówienia klientów z Krakowa i całej Polski, doradzamy w wyborze odpowiednich produktów, a także oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu korzystania z drukarek. Dbamy o zadowolenie naszych klientów zarówno w trakcie, jak i po dokonaniu transakcji - przekonaj się.

Drukarki etykiet od BRADY - skuteczne rozwiązanie dla firm

Oferujemy różnego rodzaju drukarki biurowe, drukarki kodów kreskowych, taśmy czy etykiety termokurczliwe, które z łatwością dopasować można do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki branży. Dla klientów z Krakowa przygotowaliśmy:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety samoprzylepne - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB, tabliczki znamionowe, etykiety metalizowane,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki w różnych kolorach,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Dostępne w asortymencie drukarki etykiet spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nanoszą nadruki na taśmy i etykiety do drukarek metodą termotransferu, czyli zgrzewania, zapewniając wysoką odporność nadruku na działanie czynników zewnętrznych, smarów, olejów czy temperatury. Dzięki temu gotowe etykiety zachowują swoją trwałość na długi czas.

Uniwersalne drukarki etykiet przenośne

Drukarka etykiet przenośna, dostępna w naszej ofercie w wielu wariantach, to praktyczne rozwiązanie dla firm z różnych branży. Znajduje zastosowanie zarówno w pracy mobilnej, jak i wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności drukowania etykiet na skalę przemysłową. Tego typu urządzenia umożliwiają przygotowywanie trwałych etykiet, cechujących się wysoką jakością nadruku, wykorzystywanych m.in. do oznaczania kabli, leków, żywności oraz wielu innych towarów. Oferujemy przenośne drukarki etykiet łatwe w obsłudze, zapewniające dostęp do intuicyjnego oprogramowania, wygodne w użytkowaniu w niemal każdych warunkach pracy.

Kompleksowa oferta - dla klientów z Krakowa i całej Polski

Realizujemy indywidualne zamówienia klientów z Krakowa i całej Polski. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie, zapewniamy szybką dostawę zamówionych produktów, a także gwarantujemy pełne wsparcie posprzedażowe, w tym obsługę techniczną oraz wsparcie serwisowe. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Działamy na terenie całego kraju!