Kategorie blogów

Kategorie blogów

Szukasz rozwiązania zapewniającego optymalną jakość etykiet? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne drukarki etykiet marki BRADY, a także etykiety do drukarek, taśmy i oprogramowanie. W drukarkietykiet24.pl oferujemy kompleksowy asortyment, obejmujący między innymi drukarki przenośne i typu desktop, etykiety termokurczliwe, oznaczniki bezhalogenowe oraz inne produkty przeznaczone do wykorzystania w wielu branżach. Dostarczamy rozwiązania dla firm produkcyjnych, laboratoriów, uniwersytetów, elektryków, instalatorów, automatyków i innych klientów z Gdyni i całej Polski. Zapewniamy kompleksową realizację usługi - doradzamy w wyborze odpowiednich produktów, a także prowadzimy bezpłatne szkolenia z zakresu korzystania z drukarek. Sprawdź naszą ofertę!

Szeroki asortyment niezawodnych drukarek etykiet oraz materiałów eksploatacyjnych

Przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów - różnego rodzaju drukarki biurowe, drukarki kodów kreskowych, taśmy czy etykiety termokurczliwe - wśród których znajdziesz rozwiązanie, jakiego potrzebujesz. Klientom z Gdyni i całej Polski oferujemy:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termokurczliwe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB, tabliczki znamionowe, etykiety metalizowane,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki w różnych kolorach,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Drukarki etykiet dostępne w naszej ofercie to wysokiej klasy urządzenia, nanoszące nadruk na taśmy i etykiety do drukarek metodą termotransferu. Dzięki temu pozwalają uzyskać trwały i wyrazisty nadruk, odporny na działanie wody, smarów, olejów czy wysokiej temperatury. Gotowe etykiety zachowają wysoką estetykę nawet przy długotrwałej eksploatacji.

Przenośna drukarka etykiet - optymalna jakość wydruku

Dla firm, które szukają niezawodnego sposobu na drukowanie etykiet w dowolnym miejscu pracy, drukarka etykiet przenośna będzie niezawodnym rozwiązaniem. To niewielkie urządzenie o dużej funkcjonalności. Pozwala w łatwy i szybki sposób przygotowywać etykiety wykorzystywane w wielu branżach - od elektrycznej, przez sklepy, centra ogrodnicze, laboratoria apteki i wiele innych. Przenośne drukarki etykiet współpracują z różnymi materiałami oraz cechują się zróżnicowanymi parametrami. Dzięki temu umożliwiają przygotowywanie różnorodnych etykiet, niezmiennie wyróżniających się trwałością, odpornością na działanie różnego rodzaju czynników, spełniających oczekiwania profesjonalistów.

Kompleksowa obsługa klientów z Gdyni i całej Polski

W drukarkietykiet24.pl zapewniamy wysoką jakość zarówno produktów, jak i obsługi. Służymy profesjonalną wiedzą, realizujemy indywidualne zamówienia klientów z Gdyni i innych miast, a także zapewniamy kompleksowe wsparcie posprzedażowe - obsługę techniczną i wsparcie serwisowe. Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

Działamy na terenie całego kraju!