Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Sklep internetowy drukarkietykiet24.pl oferuje drukarki etykiet oraz materiały eksploatacyjne renomowanej marki BRADY. Klienci z Poznania i całej Polski znajdą w naszym asortymencie drukarki przenośne oraz typu desktop, różnego rodzaju taśmy, etykiety do drukarek, a także oprogramowanie. Oferujemy rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych branżach, wykorzystywane m.in. przez firmy produkcyjne, automatyków, instalatorów, uniwersytety, laboratoria, stosowane w branży automotive, jak i w wielu innych dziedzinach. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne, radzimy, co wybrać w zależności od potrzeb - etykiety termokurczliwe, kalki, taśmy nylonowe, etykiety do kodów kreskowych lub inne, optymalne rozwiązania. Dbając o kompleksową obsługę, oferujemy także bezpłatne szkolenia z zakresu używania drukarek. 

Drukarkietykiet24.pl - niezawodne drukarki etykiet

Drukarki etykiet, etykiety termokurczliwe czy taśmy dostępne w asortymencie występują w różnych wariantach. Klienci z Poznania znajdą w naszym sklepie online:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termokurczliwe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, flagi na przewody, oznaczniki kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki termotransferowe,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Dlaczego drukarki biurowe od bradypolska.pl to dobry wybór dla firmy? Nanoszą nadruk metodą termotransferu - to metoda zgrzewania pozwalająca pokryć taśmy i etykiety do drukarek wysokiej jakości nadrukiem, odpornym m.in. na warunki zewnętrzne czy działanie olejów. Ponadto, drukarki posiadają automatyczną kalibrację, dzięki czemu zmarnowaniu nie ulegnie żadna etykieta, a to przekłada się na oszczędności. 

Przenośna drukarka etykiet - niezawodna jakość drukowania

Dla każdego, kto szuka sposobu na szybkie i wygodne drukowanie etykiet samoprzylepnych, doskonałym wyborem będzie drukarka etykiet przenośna, dostępna w naszym asortymencie w różnych wariantach. Oferujemy urządzenia zróżnicowane względem parametrów takich jak np. szerokość druku czy rozdzielczość. Niezmiennie, wszystkie przenośne drukarki etykiet pozwalają przygotowywać trwałe etykiety, odporne na działanie różnego rodzaju czynników. Dzięki temu urządzenia sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest trwały system identyfikacji towarów - m.in. w pracy monterów czy w aptekach, ale także w magazynach itp. Oferujemy rozwiązania na miarę potrzeb profesjonalistów.

Kompleksowa obsługa klientów klientów z Poznania i całej Polski

Rozbudowana oferta, doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań oraz szybka wysyłka zamówionych produktów, to nie jedyne, co zapewnia bradypolska.pl. Realizacja indywidualnych zamówień oraz pełne wsparcie posprzedażowe, to korzyści na jakie mogą liczyć nasi klienci z Poznania i całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną i wsparcie serwisowe. Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie całego kraju!