Kategorie blogów

Kategorie blogów

W sklepie internetowym drukarkietykiet24.pl dostępne są wysokiej klasy drukarki etykiet oraz materiały eksploatacyjne. Klientom prowadzącym działalność na terenie Łodzi i całej Polski oferujemy etykiety do drukarek oraz taśmy wykonane z różnego rodzaju materiałów - w tym m.in. taśmy poliestrowe czy etykiety termokurczliwe, przeznaczone do użytkowania w różnorodnych branżach. Firmy produkcyjne, producenci elektroniki, firmy trudniące się prefabrykacją szaf, instalatorzy, laboratoria, a także specjaliści z wielu innych dziedzin znajdą w asortymencie produkty przystosowane do specyfiki ich pracy. Zapewniamy pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań, a także oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu korzystania z drukarek. Zrealizujemy także indywidualne zamówienie dla Twojej firmy - poznaj nasza ofertę.

Drukarki etykiet i materiały eksploatacyjne - szeroki asortyment drukarkietykiet24.pl

W asortymencie naszego sklepu online znajdują się drukarki etykiet biurowe, drukarki przenośne, etykiety samoprzylepne, kalki do drukarek i inne, profesjonalne produkty, pochodzące wyłącznie od renomowanego producenta BRADY. Dla klientów z Łodzi przygotowaliśmy:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Dzięki temu, że oferowane drukarki etykiet nanoszą nadruki metodą termotransferu, inaczej zgrzewania, etykiety posiadają wyrazisty i długotrwały nadruk, który wyróżnia odporność na działanie warunków atmosferycznych, olejów, smarów czy wysokich i niskich temperatur. Taśmy i etykiety do drukarek doskonale sprawdzają się zatem w różnorodnych warunkach i zachowują jakość nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Przenośne drukarki etykiet - funkcjonalne rozwiązanie dla firm

Każda, dostępna w naszej ofercie, drukarka etykiet przenośna to profesjonalne urządzenie, które mimo niewielkich gabarytów cechuje się dużą funkcjonalnością. Oferowane drukarki podręczne pozwalają przygotowywać wysokiej jakości etykiety samoprzylepne, posiadające trwały, wyraźny nadruk. Przenośne drukarki etykiet to skuteczny sposób na stworzenie wygodnego systemu identyfikacji towarów, niezależnie od miejsca pracy. Urządzenia doskonale sprawdzają się w pracy mobilnej, w sklepach, a także w firmach i przemyśle o umiarkowanym zapotrzebowaniu na etykiety. Dzięki trwałej budowie i zastosowaniu w konstrukcji gumowych elementów, zabezpieczających urządzenie przed uszkodzeniami, drukarki etykiet przenośne to rozwiązania, które posłużą przez lata.

Kompleksowa oferta dla klientów z Łodzi i nie tylko 

Naszym klientom z Łodzi i całej Polski gwarantujemy sprawną realizację kompleksowej usługi. Zapewniamy szeroki wybór produktów, profesjonalne doradztwo, a także obsługę techniczną i wsparcie serwisowe. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Działamy na terenie całego kraju!