Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Sprawdzone rozwiązania z zakresu drukowania etykiet? Oferujemy różnego typu drukarki etykiet, etykiety do drukarek, taśmy oraz oprogramowanie. W drukarkietykiet24.pl dostępne są wyłącznie produkty renomowanej marki BRADY, niezawodne podczas długotrwałego użytkowania przez firmy produkcyjne, instalatorów, laboratoria, uniwersytety, w branży automotive oraz w wielu innych branżach. W naszym asortymencie znajdują się m.in. drukarki przenośne i typu desktop, etykiety termokurczliwe, kalki czy taśmy winylowe. Klientom zapewniamy wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań odpowiednio do branży, a także oferujemy bezpłatne szkolenie z zakresu używania drukarek. Dostarczamy zamówienia na terenie Warszawy oraz całej Polski, zapewniając szybką dostawę. Dbamy o naszych klientów kompleksowo - od wysokiej klasy asortymentu, aż po profesjonalną obsługę posprzedażową.

Szeroki wybór drukarek etykiet oraz materiałów eksploatacyjnych

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów z Warszawy przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB, etykiety pod przyciski,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Wszystkie drukarki etykiet nanoszą nadruk termotransferowo - metodą zgrzewania, która gwarantuje wysoką jakość druku, a także odporność m.in. na warunki atmosferyczne czy działanie olejów. Dzięki temu taśmy i etykiety do drukarek doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju branżach i zachowują trwałość niezależnie od stopnia eksploatacji.

Niezawodne przenośne drukarki etykiet od BRADY

Oferujemy urządzenia niezawodne w pracy mobilnej i nie tylko. Drukarka etykiet przenośna sprawdzi się zarówno w pracy w terenie, jak i w firmach czy sklepach, o umiarkowanym zapotrzebowaniu na etykiety. Mimo niewielkich gabarytów, tego typu drukarki cechuje duża funkcjonalność. Pozwalają przygotowywać etykiety trwałe, czytelne, a zależności od potrzeb również dwustronne. Przenośne drukarki etykiet, dostępne w naszym asortymencie, posiadają intuicyjne oprogramowanie, dzięki czemu są łatwe w obsłudze. Z kolei trwała konstrukcja i wzmocnienia w postaci gumowych elementów zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym. Dzięki temu drukarki etykiet przenośne to praktyczne rozwiązanie na lata.

Oferta przystosowana do potrzeb klientów

W drukarkietykiet24.pl realizujemy indywidualne zamówienia klientów z Warszawy oraz z całej Polski. Zapewniamy profesjonalne rozwiązania, pozwalające oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Oferujemy nie tylko nowoczesne drukarki biurowe, etykiety termokurczliwe czy różnego rodzaju taśmy, ale także zapewniamy obsługę techniczną oraz wsparcie serwisowe. Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie całego kraju!