Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Szukasz profesjonalnych rozwiązań z zakresu drukowania etykiet? W ofercie drukarkietykiet24.pl znajdziesz drukarki etykiet, etykiety do drukarek, różnego rodzaju taśmy, a także zaawansowane oprogramowanie. Nasz asortyment tworzą niezawodne produkty renomowanej marki BRADY, które dostarczamy klientom z Katowic oraz z całej Polski. Oferujemy drukarki typu desktop oraz przenośne, etykiety termokurczliwe i taśmy, wykonane z różnego rodzaju materiałów, wykorzystywane w firmach produkcyjnych, zajmujących się prefabrykacją szaf, w pracy instalatorów, automatyków, uniwersytetów oraz w innych firmach i instytucjach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań oraz szybką dostawę zamówionych produktów. Dla naszych klientów prowadzimy także bezpłatne szkolenia z zakresu używania drukarek. Przekonaj się, co możemy zaoferować Twojej firmie.

BRADY - niezawodne drukarki etykiet i materiały eksploatacyjne

W odpowiedzi na potrzeby klientów z różnorodnych branży, przygotowaliśmy asortyment obejmujący drukarki etykiet, etykiety termokurczliwe czy taśmy przeznaczone do szerokiego zastosowania. Klienci z Katowic znajdą w naszej ofercie:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Profesjonalne drukarki biurowe zapewniają wysokiej jakości efekt. Nanoszą nadruk termotransferowo, czyli za pomocą metody zgrzewania, pozwalającej precyzyjnie pokryć tuszem taśmy i etykiety do drukarek. Nadruk taki odporny jest m.in. na działanie olejów, smarów czy na warunki zewnętrzne.

Przenośne drukarki etykiet

W naszej ofercie zarówno osoby pracujące stacjonarnie, jak i mobilnie znajdą rozwiązania przystosowane do indywidualnych potrzeb. Dostępna w asortymencie drukarka etykiet przenośna to wygodne rozwiązanie dla osób pracujących w terenie oraz wszędzie tam, gdzie drukowanie etykiet nie odbywa się na skalę przemysłową. Oferujemy urządzenia cechujące się dużą funkcjonalnością, ergonomiczną budową, za pomocą których możliwe jest przygotowanie różnego rodzaju etykiet samoprzylepnych, które wyróżnia doskonała jakość druku oraz niezawodna trwałość. Przenośne drukarki etykiet dostępne w naszej ofercie to niezawodne urządzenia sprawdzające się m.in. w aptekach, sklepach, w pracy elektroinstalatorów, a także w warunkach przemysłowych.

Korzystne warunki współpracy dla klientów z Katowic i całej Polski

Zgodnie z potrzebami naszych klientów realizujemy zamówienia indywidualne, a także zapewniamy profesjonalną obsługę posprzedażową. Korzystając z oferty drukarkietykiet24.pl możesz liczyć na specjalistyczne wsparcie serwisowe i techniczne. Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie całego kraju!