Kategorie blogów

Kategorie blogów

W sklepie internetowym drukarkietykiet24.pl znajdziesz wysokiej klasy drukarki etykiet oraz materiały eksploatacyjne. W asortymencie dostępne są drukarki przenośne i typu desktop, etykiety do drukarek, w tym etykiety termokurczliwe, taśmy oraz profesjonalne oprogramowanie. Oferta produktów marki BRADY skierowana jest do firm z branży produkcyjnej, automotive, do instalatorów, laboratoriów, przychodni oraz wielu innych klientów z Bydgoszczy i całej Polski. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne - pomożemy Ci wybrać rozwiązania najlepiej spełniające wymagania Twojej branży, a także zadbamy o niezwłoczną wysyłkę zamówionych produktów. Dodatkowo, naszym klientom oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu używania drukarek. Poznaj ofertę przystosowaną do Twoich potrzeb.

Drukarki etykiet, etykiety, taśmy - rozwiązania dla profesjonalistów

Szeroki asortyment naszego sklepu online, obejmuje drukarki biurowe, etykiety termokurczliwe czy taśmy, dostępne w różnych wariantach. Klienci z Bydgoszczy znajdą w ofercie:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • kłódki Lockout Tagout.

Oferowane drukarki etykiet zapewniają wygodę użytkowania oraz pozwalają osiągnąć zadowalający efekt w postaci wysokiej jakości nadruku, odpornego na działanie m.in. czynników atmosferycznych i olejów. Nadruk, naniesiony na etykiety do drukarek metodą termotransferu, jest wyrazisty i zachowuje trwałość nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Przenośne drukarki etykiet - niezawodne urządzenia od BRADY

Polecanym dla wielu branży urządzeniem jest drukarka etykiet przenośna. Doskonale sprawdza się w pracy mobilnej, jednak z powodzeniem może być wykorzystywana w sklepach czy firmach. Przenośne drukarki etykiet cechują się dużą funkcjonalnością umiejętnie skupioną w niewielkich gabarytach. Tego typu urządzenia zapewniają możliwość drukowania etykiet o niezawodnej trwałości, odpornych na działanie wielu czynników, przystosowanych do wymogów wielu aplikacji. Przy tym wszystkim, są to urządzenia wygodne w obsłudze. Dodatkowo, drukarki etykiet przenośne posiadają gumowe elementy w obudowie, które chronią je przed uszkodzeniem. Dzięki temu będą służyły funkcjonalnością przez wiele lat.

Atrakcyjna oferta dla klientów z Bydgoszczy i całej Polski

Szeroki wybór profesjonalnych produktów i fachowe doradztwo to nie jedyne, co oferujemy klientom z Bydgoszczy i całej Polski. Zapewniamy także kompleksową obsługę posprzedażową oraz realizację indywidualnych zamówień. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Działamy na terenie całego kraju!