Kategorie blogów

Kategorie blogów

Wymień starą drukarkę na nową Brady!

W: Główna Na: Komentarz: 0 Uderzyć: 385

Wymień przenośną drukarkę etykiet na najnowszy model drukarki Brady* i skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych etykiet przemysłowych, które nie odpadają i zachowują czytelność nawet w ekstremalnych warunkach.

swap for more

Doskonała jakość druku etykiet

Drukarki firmy Brady są łatwe w użyciu i pomagają stworzyć optymalne etykiety dostosowane do konkretnych potrzeb. Szybki druk, czytelny ekran, łączność Wi-Fi, porty USB, łatwa wymiana materiałów do etykiet i automatyczna kalibracja to cechy drukarek Brady, które zapewniają wygodę użytkowania i profesjonalną identyfikację kabli, komponentów, produktów i obiektów.

Nie odpadają, zachowują czytelność

Nasze etykiety przemysłowe nie odpadają i zachowują czytelność, o ile zostały wydrukowane na drukarkach etykiet Brady. Eksperci firmy Brady w dziedzinie materiałoznawstwa opracowali etykiety wykonane z trwałych materiałów, które dobrze przylegają do zaokrąglonych lub płaskich powierzchni i są odporne nawet na bardzo wysoką i niską temperaturę, olej, środki chemiczne, tarcie, działanie promieniowania UV i inne trudne warunki. Etykiety Brady podlegają testom zgodnie z międzynarodowymi protokołami badań, więc jeżeli przytwierdzisz gdzieś naszą etykietę, na pewno zostanie ona na miejscu.

Nie wahaj się, wymień!

Do 31 stycznia 2019 r. możesz za darmo lub za pół ceny wymienić swoją obecną przenośną drukarkę etykiet na najnowszy, profesjonalny model drukarki firmy Brady, kupując profesjonalne materiały eksploatacyjne do nowej drukarki. Sprawdź, którą drukarkę Brady możesz wymienić za swoją obecną, zamów próbki etykiet, prezentację drukarki i skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji.

Odbierz poradnik doboru drukarki 

Wymień swoją obecną przenośną drukarkę etykiet na najnowszy model drukarki Brady* i skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji.

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty!

tel. 61 848 97 94

sklep@drukarkietykiet24.pl

Uwagi

Zostaw swój komentarz