Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Rozwiązania RFID w Twojej firmie!

W: Główna Na: Komentarz: 0 Uderzyć: 607

Chcesz wznieść na wyższy poziom swoją działalność? Chętnie Ci w tym pomożemy! Nasza propozycja to technologia RFID!

Niezależnie od tego, czy prowadzisz magazyn, obsługujesz serwerownię, zakłady produkcyjne, laboratoria czy ogólnie pojętą logistykę - RFID jest dla Ciebie!

Męczy Cię inwentaryzacja, śledzenie przesyłek, zarządzanie aktywami firmy albo rejestrowanie czasu pracy? Pomocną dłoń wyciąga RFID! System RFID znajdzie zastosowanie dosłownie WSZĘDZIE. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i wyobraźni.

Przykładowe zastosowania technologii RFID:

✅ Zarządzanie aktywami firmy;

✅ Inwentaryzacja;

✅ Sterowanie produkcją;

✅ Rozliczanie opakowań zwrotnych;

✅ Śledzenie przesyłek;

✅ Rejestrowanie czasu pracy;

✅ Systemy parkingowe;

✅ Systemy wspomagania ewakuacji;

✅ Systemy antykradzieżowe w sklepach.

Nie jesteś pewny czy ta technologia znajdzie zastosowanie u Ciebie? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć rozwiązania RFID w Twojej firmie!

Ale czym właściwie jest technologia RFID? Jest to skrót od angielskiej nazwy Radio-Frequency Identification, co oznacza identyfikację za pomocą fal radiowych. Technologia umożliwia odczyt i przesył danych poprzez elektroniczne zasilanie chipów, które te dane przechowują. Przemysłowe systemy RFID składają się z:

✅ etykieta RFID, która jest nośnikiem wszelkich informacji,

✅ drukarka RFID wyposażona w odpowiednie oprogramowanie, która pozwoli nam na tworzenie etykiety z funkcją RFID adekwatnie do naszych potrzeb,

✅ skaner RFID, który pozwoli nam na odczyt i edycję informacji zawartych na specjalnych etykietach. W zależności od typu chipa, dane można zapisywać / odczytywać w odległości od kilku centymetrów do nawet kilkunastu metrów. Dane można dopisywać, usuwać lub edytować nieskończoną ilość razy, możliwości jest wiele!

Inwentaryzacja w 5 minut? - TAK!

Lokalizacja ulubionej wkrętarki? - TAK!

Znalezienie pracowników na terenie zakładu? - TAK!

Koniec wynoszenia własności firmy do celów prywatnych bez wiedzy przełożonych? - TAK

Masz pytania dotyczące etykiet, drukarek, skanerów lub rozwiązań RFID? Z gorącym zapałem pomożemy Tobie oraz Twojej firmie. Nie pozwól sobie na utratę tego, co wysoko cenisz - czasu oraz pieniędzy. Inwestycja w RFID bardzo szybko się zwraca, a komfort, który zostanie z Tobą na dłużej niezmiernie docenisz.

Które z Twoich wyzwań możemy Ci pomóc pokonać jako pierwsze?

Uwagi

Zostaw swój komentarz