• -5%
  • Nowy

S3700 Wielokolorowa drukarka znaków i etykiet - klawiatura QWERTY EU z BWS SFIDS

B-321269-000000
16 000,00 zł
15 200,00 zł netto
19 680,00 zł
18 696,00 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena produktu 18 696,00 zł netto z dnia 04.10.2023

Dostawa ok. 3 - 5 dni

Drukarka znaków i etykiet S3700 pozwala pokolorować miejsce pracy. Dzięki możliwości druku wielokolorowego i wycinania kształtów, drukarka ta tworzy efektowną identyfikację, która pasuje do potrzeb miejsca pracy.

- Wielokolorowe możliwości drukowania sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do tworzenia efektownych znaków bezpieczeństwa, znaczników blokady, etykiet ostrzegawczych.

- Wbudowany wykrojnik XY pozwala na tworzenie wycinanych kształtów i tekstu, co zapewnia elastyczność wyboru miejsca umieszczenia nowych komunikatów.

- Wbudowana klawiatura i interfejs dotykowy sprawiają, że tworzenie etykiet jest dziecinnie proste.

- Tworzenie etykiet jest jeszcze szybsze dzięki szybkiej konfiguracji i prędkości drukowania, które są dostarczane z technologią inteligentnego druku firmy Brady.

- Drukowanie na różnych materiałach, dzięki czemu można tworzyć znaki i etykiety do różnych zastosowań.

- Zawiera pakiet oprogramowania Brady Workstation Safety i Facility ID do łatwego tworzenia niestandardowych znaków, etykiet i znaczników rur.

2.jpg 3_1.jpg 1.jpg

Wielokolorowy blask
Umieść kolor w centrum etykietowania, aby zapewnić bezpieczeństwo, oszczędność i wizualizacje w trakcie pracy, które naprawdę się wyróżniają. Wielokolorowe taśmy barwiące z automatyczną regulacją działają do 60% dłużej i drukują kolorowe etykiety na jednym wkładzie.

Transformacyjne wycinanie kształtów
Ciesz się prostszymi liniami, gładszymi krzywiznami i ciaśniejszymi punktami połączeń dzięki precyzyjnemu ploterowi tnącemu XY. Ponadto można układać znaczniki rur i pakować wiele kształtów na jednej etykiecie, aby zminimalizować ilość odpadów.

Szybsze drukowanie
Twórz i drukuj szybciej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki wbudowanym szablonom oszczędzającym czas, intuicyjnemu oprogramowaniu do etykietowania na PC i aplikacji mobilnej, a także 20-sekundowej zmianie materiału i prędkości drukowania 127 mm na sekundę.

B-321269-000000
Komentarze (0)

1 inny produkt w tej samej kategorii: